• Форум видавців у Львові Форум видавців у Львові

  Цьогоріч з 15 по 19 вересня в місті Лева відбувся головний культурний фестиваль країни – 28 Львівський міжнародний BookForum. Ця культурна подія року відбувалася за підтримки Українського культурного фонду , за сприяння Львівської міської ради та Львівської обласної державної адміністрації.

   
  Я дуже щаслива з того, що мала можливість потрапити на книжковий форум та насолодитися розмаїттям книжкових  новинок. Трішки зіпсував враження дощ, який не переставав щедро лити  протягом кількох днів. Але, як висловився мер Львова Андрій Садовий:«Навіть львівський дощ не зупинить затятих читачів, що запланували придбати книжкові новинки».
   
  Тож, справді, форум надав чудову можливість ознайомитися з новинками українських та зарубіжних авторів. Дуже багато було презентовано книг патріотичної тематики, дитячої літератури, літератури з мистецтва, публіцистики тощо.
   
  Книжковий ярмарок налічував понад 400 подій. 11 локацій в центрі Львова, біля оперного театру, 146 виставкових стендів у Палаці мистецтв, 150 торгових яток на подвір’ї  Палацу Потоцьких та проспекті Свободи.  А ще, понад 200 учасників з усієї України.
   
  На Ярмарку були презентовані Вінниця, Дніпро, Житомир, Івано-Франківськ, Київ, Луцьк, Львів, Мукачево, Одеса, Рівне, Тернопіль, Харків, Хмельницький, Черкаси, Біла Церква, Ужгород, Полтава, Суми та Чернівці.
   
  Дуже приємно було зустрітися з авторами книг та отримати автограф для читачів бібліотеки і погода не стала на заваді.
  Не можна словами висловити ті емоції, коли потрапляєш на таку подію… Мрії збуваються!
   
   
  Світлана Хмільова  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше