• Хліб як молитва, хліб як життя

Хліб як молитва, хліб як життя Хліб як молитва, хліб як життя

Хліб здавна вважався символом святості, щастя, здоров’я та багатства.

22 листопада дружна сім’я академістів клубу «Золота осінь» разом з працівниками бібліотеки №8 провели свято хліба, яке вже стало традиційним.

Поважні господині представляли свої кулінарні витвори, адже у кожної з них є свої секрети приготування здоби, чудових вишуканих тортів, українських вареників з сиром, капустою, вишнею. Але головним на столі, звичайно, був коровай, випечений в домашній печі сестрами Любов’ю Дащенко та Надією Шаповаловою.

Ансамбль «Золота осінь» подарував учасникам свята пісні: «За столом збирається родина», «Хліб та сіль». У виконанні Катерини Пушки прозвучала пісня «Пахне хлібом». Музичні номери змінювались спогадами про голодні роки пов’язані з важкими періодами історії нашої країни.

В читальній залі панував затишок. Учасниці відкривали секрети випічки запашного, духмяного житнього хлібу, гречаних млинців.

Бібліотекарі запросили всіх переглянути літературу, представлену на книжковій виставці «Хліб як молитва, хліб як життя».

Майя Боженко.