• Презентація, як добрий почин

  Презентація, як добрий почин Презентація, як добрий почин Презентація, як добрий почин Презентація, як добрий почин Презентація, як добрий почин

  Осінній теплий вечір 30 жовтня став зворушливо-незабутнім. А все тому, що в книгозбірні №8 відбулася презентація нової збірки поезій «На тлі тотальних міражів» молодого автора-краянина Ігоря Растівського.

  Народився і виріс Ігор у Білій Церкві. По закінченню загальноосвітньої школи №11 вступив до Київського університету ім. Бориса Грінченка на історико-філософський факультет.

  Бажання презентувати дорогу серцю збірку саме у філії №8 не випадкове. Зі слів автора, він пам’ятає бібліотеку стільки ж, скільки і самого себе. Саме тут відчув підтримку, коли ще школярем, робив свої перші кроки у поетичній творчості. Ігор Растівський – багатогранна творча особистість. Він шукає шляхи свого самовираження не тільки в поезії, а також в написанні пісень на власні вірші, являється фронтменом музичного гурту з містичною назвою «Аура», а ще, випробовує свої акторські здібності в театрі при університеті, в якому навчається.

  Присутні на презентації студенти білоцерківського коледжу сервісу та дизайну схвильовано слухали щиру розповідь поета про почуття і переживання, що надихнули до написання віршів. Саме цю поетичну збірку пронизує мінорна нота печалі – спостереження за суспільством, що поступово втрачає ліричність і сентиментальність. Ігор намагається нікого не наслідувати, він пише, як відчуває, як дихає, як живе. Його поезія виважена і зріла. Його вірші про кохання зворушливі та ніжні, неповторні в своїй щирості.

  Години зустрічі минули дуже швидко. Протягом вечора автор співав власних пісень у супроводі гітари та читав найбільш значущі для нього твори зі збірки. Він не приховував свого задоволення, слухаючи, як юні студентки шаріючись, читали обрані вірші.

  Презентація була теплою, навіть ніжною, тож нехай вона буде гарним початком творчого життя молодого автора Ігоря Растівського. Щоб його творчість приваблювала все більше коло поціновувачів і однодумців.

  Зоя Чутковська.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше