Виготовляємо сонечко з бісеру

Напевно, вам не раз доводилося бачити невеличкого жучка зчорними цяточками. Навіть ті, хто не любить комах, ставляться до нього зсимпатію. Сонечка— улюбленці дітей ібажані гості на полях та всадах, і тому бібліотекарі філії №2 вирішили провести майстер-клас по виготовленню цього симпатичного жучка з бісеру.

Для того щоб сплести сонечко, бібліотекарі та юні читайлики використовували бісер, проволоку, кусачки та великі блакитні бусини для очей. Така робота буде чудовою прикрасою дитячої кімнати та подарунком для друга чи рідних.

«Лети, лети, сонечко, на дідове полечко, на бабине зіллячко, на наше подвір'ячко...», – починають співати діти, коли ця чудова комашка сідає на руку, а тепер, коли діти матимуть вдома зроблені сонечка власноруч, вони зможуть хоч кожен день піднімати собі та своїм рідним настрій цією веселою пісенькою.

Юлія Животівська.