• Погляд крізь роки

Погляд крізь роки Погляд крізь роки Погляд крізь роки Погляд крізь роки

Тридцять другі роковини Чорнобильської трагедії – данина пам’яті мужності і стійкості тих, хто ціною свого життя і власного здоров’я врятували світ від ядерної катастрофи.

26 квітня колектив бібліотеки №8 у творчій співпраці з головою фонду «Допомога дітям Чорнобиля» м. Біла Церква Оленою Івановою презентували фотовиставку «Погляд Чорнобиля крізь роки», яку розмістили у вітрині книгозбірні.

Ініціатори фотовиставки дали змогу ближче познайомитися, поспілкуватися з нашими земляками – ліквідаторами та намагалися відтворити у світлинах настрій та індивідуальність кожного.

Майже всі учасники фотосесії залюбки позували, але були й такі, що соромилися одягати свої нагороди. Адже нас захищали чесні, гідні, відданні та доволі скромні люди, одним словом – найкращі.

Майя Боженко.