Літературна мама Капітошки і Петрика П’яточкина

Безтурботна пора дитинства. Тоді найбільшою проблемою був вибір іграшки для гри, а найбільшим горем – розбиті колінця. Одне із заповітних бажань дитини – стати дорослим. Але є люди в душі яких завжди живе дитина, незважаючи на вік. До них відноситься Наталія Гузеєва, яка є літературною мамою Капітошки та Петрика П’яточкина.

Бібліотекарі філії №10 розповіли своїм читачам – учням2-В (кл. керівник Рижова О.М) та 4-В (кл. керівник Замлинна Ж.Р.) класівпро творчість письменниці. Також на малечу чекав справжній сюрприз – перегляд мультфільмів «Капітошка» та «Як Петрик П’яточкин слоників рахував». Діти, які звикли дивитися сучасні мультики про Сіндбада, Рапунцель і Шрека з великим задоволенням передивились мультики, на яких виросли їхні батьки.

Школярі співали разом з героями стрічок. І хочамасовий захід відбувався після уроків, але ніхто додому не поспішав і просили показати продовження пригод Капітошки.

Альона Сушкевич.