• «Клич душі», або конкурс Анатолія Кульчицького

«Клич душі», або конкурс Анатолія Кульчицького «Клич душі», або конкурс Анатолія Кульчицького «Клич душі», або конкурс Анатолія Кульчицького «Клич душі», або конкурс Анатолія Кульчицького

27 квітня у бібліотеці-філіалі № 10 відбулося святкове дійство – міськрайонний конкурс виконавців творів Анатолія Кульчицького «Клич душі». Цей конкурс є одним з найулюбленіших серед дітвори Білої Церкви та Білоцерківського району. Однією з причин такої любові, мабуть, стала присутність самого винуватця зібрання – Анатолія Івановича Кульчицького, з яким можна поспілкуватися, разом з яким можна поспівати улюблених з дитинства пісень про рідне місто.

Як і щороку юні конкурсанти вражали майстерністю виконання поезій та пісень. На жаль, цього року співали мало, хотілося б більше. У кожному рядку бриніла любов до рідного краю, Батьківщини. Так щиро та ніжно висловлювати свої почуття можуть лише діти, хоч і за допомогою чужих слів.

Журі у складі голови – доцента, кандидата філологічних наук, професійного перекладача В’ячеслава Сємілєтка та членів журі: актриси Київського обласного академічного музично-драматичного театру ім. П.Саксаганського Анжеліки Кисліциної та головного бібліографа відділу методичної та бібліографічної роботи Білоцерківської міської ЦБС Олександри Нагорної визначило переможців.

У молодшій віковій категорії І місце виборола Євгенія Синельникова (БЗШ №7, філіал №1), ІІ місце – Даниїл Гончаренко (БЗШ №23, філіал №6) та Яна Швець (БСШ №1), ІІІ місце – Софія Степанова (с. Шкарівка), Вікторія Діхтяренко (БЗШ №15, філіал №3), Катерина Кшевінська (БНВО гімназія №1).

Серед конкурсантів старшої вікової категорії найкращими стали: І місце – Анна Агалієва (БСПМШ №16, філіал №9), ІІ місце – Анастасія Костина (БНВО гімназія №1) та Анастасія Железнова (с. Шкарівка), ІІІ місце – Ангеліна Руденко (с. Шкарівка), Марія Бондарець (БЗШ №4, ЦДБ), Яна Орлюк (с. Сухоліси).

Гран-прі у чесній боротьбі виграла ніжна та чуйна Софія Гіптенко (БСШ №9, філіал №10).

Звичайно ж не обійшлося без пам’ятних подарунків для призерів та учасників, які допоміг придбати депутат міської ради Андрій Король, та сюрпризу від Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім. П. Саксаганського – двох запрошень на найпопулярніші вистави, які Анжеліка Кисліцина вручила Софії Гіптенко та Анні Агалієвій.

Конкурс закінчився, а враження від нього залишаться у серцях присутніх ще надовго. Хтось буде проводити роботу над власними помилками, хтось радіти першій перемозі, а ще хтось (як ось я) просто тішитиметься, що наша білоцерківська земля повниться талантами.

До наступних зустрічей!

Софія Нормировська.