• Натхненні рядки Кобзаря

    Натхненні рядки Кобзаря Натхненні рядки Кобзаря Натхненні рядки Кобзаря Натхненні рядки Кобзаря Натхненні рядки Кобзаря

    Березень для українців наповнений особливим змістом – у ці дні ми згадуємо людину, чиє слово стало символом любові до рідної землі та боротьби за свободу. Творчість Тараса Григоровича Шевченка й сьогодні надихає, додає сили та нагадує про нашу історію та гідність.

    До 212-ї річниці від дня народження поета працівниці бібліотеки-філії №2 підготували для читачів – семикласників Білоцерківської гімназії-початкової школи №22 поетичну годину «Натхненні рядки Кобзаря».

    Завідувачка книгозбірні Світлана Линник розповіла дітям про життєвий та творчий шлях Тараса Шевченка. Вона наголосила, що його поезії сповнені глибокої любові до України та непримиренності до тих, хто пригноблював український народ. Саме тому слова Кобзаря не втрачають своєї сили й звучать особливо актуально у наш час.

    Учасники заходу пригадали рядки Кобзаря, які стали крилатими, переглянули відеоролики поезій Тараса Шевченка.

    Також підлітки мали можливість перевірити свої знання під час літературної гри «Поетичний пазл», розгадати кросворд, ключовими словами якого були: «Тарас Шевченко».

    Творчість Тараса Шевченка – це духовний скарб українського народу. Читаючи його твори, ми знову і знову відкриваємо для себе красу рідного слова, вчимося любити Батьківщину та пишатися її великими синами. І допоки звучатимуть Шевченкові рядки, доти житиме пам’ять про поета, а його слово залишатиметься дороговказом для нових поколінь українців.

    Олена Буяненко.



    Поділись з друзями:



Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!



Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше