-
- 09 лютого 2026
-
Metod-CBS
Інтернет без пасток
У сучасному світі Інтернет є не лише джерелом знань і спілкування, а й простором, де можуть приховуватися небезпеки, особливо для дітей та молоді. Саме тому питання цифрової безпеки сьогодні набуває особливої актуальності.
На інформаційну годину «Секрети безпечної павутини», присвячену Дню безпечного Інтернету, до читачів − семикласників Білоцерківського академічного ліцею «Вектор»-гімназії №18 завітали фахівчині бібліотеки-філії №1 для дітей.
Бібліотекарка Юлія Волошина наголосила, що для впевненого й безпечного орієнтування у віртуальному просторі необхідно дотримуватися основних правил поведінки.
Під час заходу діти дізналися про найпоширеніші онлайн загрози та способи їх подолання, із зацікавленням брали участь у вікторині «Що я знаю про Інтернет?». А запропонований підліткам огляд книг про безпеку в глобальній мережі допоміг краще орієнтуватися у віртуальному світі.
Бібліофахівчиня Тетяна Качанова ознайомила читачів із правилами користування електронним каталогом бібліотек міста, після чого вони закріпили отримані знання на практиці, самостійно шукаючи книги.
Семикласники охоче долучилися до практичного заняття зі створення QR-кодів та застосували свої уміння для доступу до сторінок бібліотеки у соціальних мережах і блогу книгозбірні.
У грі «Відтвори емоцію смайлика» учасники вчилися розпізнавати емоції та краще розуміти почуття один одного.
На завершення зустрічі семикласники поділилися своїми враженнями та пообіцяли бути уважними й обережними в Інтернеті, щоб віртуальний світ був цікавим і безпечним.
Юлія Оникієнко.
Поділись з друзями:
Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!
Це більш ніж 25% населення всього міста!










