• Уругвай святкує 200-річчя незалежності: спогади й світлини з далеких мандрів

    Уругвай святкує 200-річчя незалежності: спогади й світлини з далеких мандрів Уругвай святкує 200-річчя незалежності: спогади й світлини з далеких мандрів

    25 серпня дружня до України країна Уругвай відзначає 200-річчя своєї незалежності. Ця держава в Південній Америці відома своєю гостинністю, демократичними традиціями та самобутньою культурою, упродовж двох століть зберігає свою свободу й розвивається як суверенна країна.

    Для бібліотеки-філії №4 сімейного читання це свято стало ще й приводом згадати про людину, яка на власні очі бачила Уругвай у середині 1980-х років. Працівник краєзнавчого відділу Сергій Борисович Різник у 1985-1986 роках працював на риболовецькому судні естонської флотилії й мав змогу відвідати цю далеку країну.

    На згадку про ті подорожі він зберіг світлини, які нині представив для перегляду відвідувачам бібліотеки. Чорно-білі фотографії перенесли присутніх у Монтевідео – столицю Уругваю. Сергій Борисович ділився своїми спогадами, розповідав про архітектуру міста, його вулиці й майдани, знайомив читачів із цікавими історіями та власними враженнями від спілкування з місцевими жителями.

    Завдяки його розповідям гості заходу змогли відчути дух цієї країни, де поєднуються європейські традиції й латиноамериканський колорит. А переглядаючи світлини, відвідувачі бібліотеки ніби вирушили у невелику мандрівку в часі й просторі.

    Святкуючи ювілей незалежності Уругваю разом із цією країною, ми ще раз переконалися: відстань між народами скорочується тоді, коли їх єднає повага, доброзичливість і щирий інтерес один до одного.

     

    Катерина Волинець



    Поділись з друзями:



Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!



Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше