-
- 06 листопада 2024
-
Світло його слова: 105 років Віктору Міняйлу
З нагоди 105-ї річниці від дня народження Віктора Міняйла у бібліотеці-філії №4 сімейного читання на День інформації «У пошуках своєї зорі» зібралися шанувальники творчості письменника-краянина.
Бібліотекарка Юлія Харченко провела літературну годину під назвою «Для всіх, хто родом з дитинства». Юлія Віталіївна розповіла про життєвий та творчий шлях ювіляра, твори якого видавались у десятках країн Європи, Азії та Америки, а загальний наклад книг сягнув понад мільйон примірників.
Читачів зацікавив огляд творів Віктора Міняйла, зокрема книг «Зорі й оселедці», «На ясні зорі» та «Посланець до живих».
Особливу увагу бібліотечні фахівчині приділили роману «Вічний Іван», за який автор отримав Національну премію України імені Тараса Шевченка. Цей роман висвітлює теми національної ідентичності, зв’язку поколінь та філософських пошуків людської душі та є одним із найвизначніших творів письменника.
Для молодших читачів Євгенія Ніколайчук підготувала голосні читання казки «Дивовижні пригоди Баби Яги, Івасика Телесика та фотографа Диньки». Юним читачам було презентовано буктрейлер на цю книгу, створений працівницями книгозбірні.
Твори Віктора Міняйла продовжують надихати, підтримувати віру в людські цінності та любов до свого коріння, залишаються актуальними для сучасного читача.
Світлана Могорит.
Поділись з друзями:
Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!
Це більш ніж 25% населення всього міста!