• Малюємо, спілкуємося, навчаємося

Малюємо, спілкуємося, навчаємося Малюємо, спілкуємося, навчаємося Малюємо, спілкуємося, навчаємося

Після занять у школі діти завжди можуть провести вільний час у бібліотеці: почитати, погортати сторінки улюблених журналів, зайнятися чимось корисним і цікавим.

В бібліотеці-філії селища Терезине з нагоди Дня художника відбулася зустріч з художницею, майстринею Аллою Іванівною Куценко.

У книгозбірні було весело та гамірно. Пані Алла провела заняття з образотворчого мистецтва, навчаючи дітей різним художнім технікам, правильному підбору пропорцій, застосовуванню основних елементів композиції, таких як малюнок, колір та форма.

Малечу зацікавило виконання елементів петриківського розпису та поєднання, кольорів. У бібліотеці завжди панує дружня атмосфера, тож учасники заходу не тільки малювали, а й залюбки обговорювали нову інформацію, спілкувалися, веселилися та співали.

Олена Бойкова.