• Презентація цікавих книг

Презентація цікавих книг Презентація цікавих книг Презентація цікавих книг

2 жовтня у центральній міській бібліотеці для дорослих відбулася презентація видавництва «Час. Змін. Інформ».

У заході взяли участь фахівчині Білоцерківської централізованої бібліотечної системи та читачі книгозбірні.

Присутнім були презентовані книги: Ольги Горпинюк «Час полярного літа», Людмили Шепельової «Життя на повну котушку», Валентини Михайленко «Божевільні витівки», Євгенії Тютюнник «Пригоди підсадного качура» та інші, які були видані під час російсько-української війни.

Директор видавництва Костянтин Климчук − відомий громадський діяч, волонтер, журналіст, письменник розповів про те, як разом з редакторкою Тетяною Виговською відкрили українську бібліотеку у Польщі та, як пропагують українські книжки за кордоном. Пан Климчук також зазначив, що четверта частина прибутку від продажу книг, виданих «Час, Змін. Інформ» йде на потреби армії.

Також учасники заходу мали можливість познайомитися з книгами Костянтина Климчука «Літо, коли сонце стало чорним» і «Українсько-польські казки».

Враженнями від прочитаних книг поділилися бібліотекарки Людмила Чупак, Світлана Мілевська і Ольга Білоброва.

Усі бажаючи могли придбати книги, що їх зацікавили, і таким чином допомогти воїнам ЗСУ.

Людмила Чупак.