• Гармонія віку і музики

Гармонія віку і музики Гармонія віку і музики Гармонія віку і музики Гармонія віку і музики Гармонія віку і музики

У бібліотеці-філії №4 сімейного читання для членів клубу «Серпанок» відбулася літературно-музична година, присвячена Дню людей похилого віку та Міжнародному дню музики.

Під час заходу звучали вірші, пісні, гуморески у виконанні Людмили Плохоткюк,Тетяни Полторацької, Тамари Кучеренко, Лариси Паценко, Юлії Шпортенко та Наталії Мельник. Їхні чуттєві виступи створили у книгозбірні затишну атмосферу.

Особливе задоволення присутні отримали від виступу бандуристів Юліана Таланчука та В’ячеслава Даниленка зі школи мистецтв №6. Віртуозне виконання творів надало святу особливого колориту.

Учасники мали можливість взяти участь у вікторині, яка була присвячена цікавим фактам зі світу музики та із задоволенням взяли участь у іграх «Музична шкатулка» та «Відгадай мелодію», які додали до заходу елементи веселощів та змагального духу.

Присутні не тільки дізналися багато нового про музику, але й отримали заряд позитиву та натхнення.

Світлана Могорит.