• Голуб миру

Голуб миру Голуб миру Голуб миру Голуб миру Голуб миру

У бібліотеці-філії №4 відбувся майстер-клас з виготовлення паперових голубів, що є символом миру. Захід був приурочений до Міжнародного дня миру, який щорічно відзначається 21 вересня.

Бібліотекарка Євгенія Ніколайчук розповіла дітям про значення свята та важливість миру для всього людства. Учасники заходу дізналися, що зображення білого голуба з оливковою гілкою в дзьобі стало міжнародним символом миру завдяки художнику Пабло Пікассо.

Під керівництвом Євгенії Дмитрівни діти натхненно створювали паперових голубів, використовуючи кольоровий папір, ножиці та клей. Маленькі майстри старанно вирізали та складали символічні фігурки. Кожен учасник зробив власного голуба, вклавши в роботу частинку своєї душі та тепла.

Майстер-клас став чудовою нагодою для дітей не тільки творчо попрацювати, але й усвідомити важливість миру в повсякденному житті.

Світлана Могорит.