• Подарунки власними руками

Подарунки власними руками Подарунки власними руками Подарунки власними руками Подарунки власними руками

29 грудня в клубі «Родинна світлиця» Центральної бібліотеки для дорослих відбувся майстер-клас з виготовлення корзинок для новорічних подарунків.

Для участі у заході були запрошені діти з родин, які перебувають у складних життєвих обставинах та читачі бібліотеки.

Керівник клубу Ніна Сорокун привітала юних умільців з прийдешніми святами та долучила дітлахів до виготовлення новорічних корзинок.

Тетяна Черненко познайомилашколярів із звичаями та традиціями святкування Нового року в різних країнах. Уважно прослухавши розповідь, діти залюбки відповідали на запитання вікторини «Новорічний міжнародний експрес», яку провела Наталія Біляєва, за вірні відповіді малеча отримувала призи.

Атмосферу святкового настрою створила новорічна музика та мультфільми. Кожна дитина отримала солодкий подарунок від бібліотекарів.

Леся Шимоня.