• Поетична квітка України

    Поетична квітка України Поетична квітка України Поетична квітка України

    1871 рік для української літератури знаменний. Цього року народилася Леся Українка, що згодом, за словами Івана Франка, стала чи не наймужнішим поетом України. Леся Українка була справжньою поетичною квіткою нашої прекрасної землі. Вона була, є і буде нашою славою, нашою гордістю, однією з наймелодійніших струн душі українського народу.

    В перший день весни, до бібліотеки-філії №6 завітали учні 3-А класу БЗШ №23 (класовод Оксана Бадзюк) на дитяче свято «Поетична квітка України», присвячене творчості Лесі Українки. Для дітей була оформлена книжкова виставка «Леся Українка – поетична квітка України», а бібліотекар Людмила Романюк ознайомила читачів з життєвим і творчим шляхом поетеси та представила її творчий доробок для дітей – збірки поезій: «В дитячому крузі», «Мамо, іде вже зима», «Пісенька весняної води», в яких поетеса змальовує красу рідної природи, допитливу дітвору. Кожне її слово, бадьоре і життєстверджуюче, будить думку, закликає долати труднощі.

    Діти читали вірші та представили інсценівку казки «Біда навчить». Існує народне прислів’я «Біда навчить». Леся Українка розширила його до казки під цією назвою. Читальна зала книгозбірні перетворилася на міні театр, коли на імпровізованій сцені почали з’являтись казкові герої.

    Свою артистичність продемонстрували Денис Чернозуб і Ілля Крилов (задиркуваті горобчики), Віра Толобчук (турботлива курка), Марина Пацьора та Оксана Ткачук (слухняні курчата),Софія Ткачук (гуморна сова), Анастасія Шевченко (безвідповідальна зозуля), Юлія Іванків (непосидюча скреготуха сорока), Софія Беззубець (байдужа ґава), Артем Реп’яшенко та Іван Литвин (поважні круки), Євген Бобровников (пихатий бузько).

    Переглянувши інсценівку, присутні зрозуміли, що тільки в активному змаганні з труднощами і негодами можна набути життєвий досвід і стати мудрою людиною. Зустріч горобця з іншими персонажами казки переконала, що «розум на дорозі не валяється» та «поки біди не знатимеш, то й розуму не матимеш».

    Гучні оплески та веселі посмішки стали подякою маленьким акторам.

     

    Надія Гаврилова.



    Поділись з друзями:




Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!



Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше