• Казковими шляхами Андерсена

Казковими шляхами Андерсена Казковими шляхами Андерсена Казковими шляхами Андерсена

2 квітня, в день народження Ганса Крістіана Андерсена, весь світ відзначає Міжнародний день дитячої книги.

На честь великого казкаря фахівчиня бібліотеки-філії №4 сімейного читання Галина Чередник завітала до читачів – учнів 4-В класу ліцею-гімназії №16 (класовод Олена Величанська) та провела книжкову мандрівку «Казковими шляхами Андерсена».

Маленькі читайлики із задоволенням слухали розповідь бібліотекарки про творчий шлях та цікаві факти з життя данського письменника. Діти жваво відповідали на запитання вікторини «Чи знаєте ви казки Андерсена?», продовжували прислів’я та приказки про книгу, вчилися правильно поводитися з книгою. Шквал емоцій викликала гра «З історії дитячої книги» та кросворд із зашифрованим словом «книжка». А ще книголюбчики весело ділилися враженнями про свою улюблену книгу.

Галина Чередник.