• Вітаємо з перемогою

Вітаємо з перемогою Вітаємо з перемогою Вітаємо з перемогою

24 березня відбувся ХХVІІ обласний огляд-конкурс читців імені Т.Г.Шевченка. Троє юних білоцерківців змагалися за звання "лауреатів” конкурсу.

Перемогла Анастасія Василюк, учениця БНВО "Перша Білоцерківська гімназія”, читачка центральної бібліотеки. Дівчинка виборола третє місце в номінації "Виконання конкурсної програми”, прочитавши уривки з поем Тараса Шевченка "Гайдамаки ” та Бориса Олійника "Дорога”.

Компетентне журі відмітило гарну дикцію, високий рівень виконавської майстерності та сценічної культури конкурсантки.

Настя неодноразовий переможець міських конкурсів читців-декламаторів на краще виконання творів Василя Стуса, Лесі Українки, Тараса Шевченка, Ліни Костенко, Івана Франка.

Вітаємо із заслуженою перемогою. Бажаємо міцного здоров’я, успіхів у навчанні та житті.