• Обов'язок, помножений на творчість

Обов'язок, помножений на творчість Обов'язок, помножений на творчість Обов'язок, помножений на творчість

15 жовтня виповнилося б 70 років Анатолію Івановичу Гаю – українському письменнику, військовому журналісту.Анатолій Іванович –член Національної спілки письменників України та лауреат багатьох міжнародних та всеукраїнських літературно-мистецьких премій, почесний громадянин міста Біла Церква, занесений до її «Золотого Фонду», заступник голови Українського фонду культури.

Як військовий журналіст пан Анатолій побував у багатьох «гарячих точках» планети: В’єтнам, Ангола, Афганістан, Нікарагуа, з квітня 2016 р. до листопада 2017 р. редагував військовий вісник 72-ї механізованої бригади «Знамено перемоги» в зоні АТО.

З цієї нагоди у бібліотеці-філії №4 відбулося літературне знайомство «Обов'язок, помножений на творчість». Бібліотекарка Олена Буяненко розповіла учасникам літературної студії «Олександрійський бульвар» про життя і творчість письменника. Читачка бібліотеки Марійка Хілініч зачитала оповіданняіз книги «Іменна гільза». Керівник студії Ганна Ручай прочитала студійцям кілька статей військового кореспондента про бійців славетної 72-ї ОМБр ім. Чорних Запорожців із видання «Хоробрі хлопці, відважне військо».

Світлана Линник.