• Леся Українка – окраса і гордість української нації

  Леся Українка – окраса і гордість української нації Леся Українка – окраса і гордість української нації Леся Українка – окраса і гордість української нації Леся Українка – окраса і гордість української нації Леся Українка – окраса і гордість української нації

  Дочка Прометея. Одержима. Волинська Мавка… Все це про незабутню геніальну поетку і драматургиню, талановиту прозаїчку та перекладачку, публіцистку і педагогиню, поліглотку, громадську діячку Ларису Петрівну Косач. Леся Українка – так нам ближче і рідніше, адже вона наша, всенародна улюблениця. Її твори читають, її життям захоплюються.

  В переддень 150-річчя від дня народження Співачки Досвітніх Вогнів у філії №10 був проведений День інформації «Благословенне слово, що гартує!».

  До бібліотеки цього дня йшли і дорослі відвідувачі, і учні різного віку БЗШ №5.

  Відкрити для себе Лесю Українку, познайомитися з її творчістю, особистим життям читачі могли за допомогою матеріалів виставки-персоналії «Ти світи, наша зоре…» та викладки літератури «Славна дочка України».

  В цей день була проведена низка заходів.

  Увазі маленьких читачів (2-В клас) бібліотекарі запропонували літературне знайомство «Леся Українка – славна донька України» та голосні читання віршів з книги «Леся Українка дітям». Третьокласники (3-А та 3-Б класи), які вже знайомі з творчістю поетеси, взяли участь у бесіді-діалозі «Що ми знаємо про Лесю Українку» та розгадали літературний кросворд «Леся Українка дітям». А ще діти дуже гарно читали вірші поетеси.

  Інформаційно-конкурсна програма «Я служила Україні» була запропонована читачам-семикласникам (7-Б кл). Ознайомившись з життєвим шляхом поетеси та її творчим доробком семикласники взяли активну участь у літературній грі «Лауреати премії імені Лесі Українки».

  Користувачі юнацького віку (10–А кл.) після інформини «Леся Українка. Про що не розповів підручник» мали змогу перевірити свої знання, відповівши на запитання експрес-вікторини «Що я знаю про Лесю Українку». Показали свої знання десятикласники і під час інтелектуального турніру «Чарівне царство книг».

  Для дорослих користувачів бібліотекарка Альона Сушкевич підготувала літературний портрет «Не така, як всі» про невідомі сторінки з життя славетної українки.

  Спадщина Лесі Українки – це багатюще джерело краси і творчого духу, з якого нам ще черпати і черпати наснагу для життя і праці. Шануймо своїх!

   

  Ганна Нагорна.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше