• Рима зі смаком осені

  Рима зі смаком осені Рима зі смаком осені Рима зі смаком осені Рима зі смаком осені

  По струнах щастя блукає осінь... Восени варто спробувати трішки більше – відкрити цей великий-великий світ і пізнати свій внутрішній. Восени можна по-особливому усвідомлювати цінність кожного моменту, кожного подиху, кожної емоції. Відчувати життя...Восени завжди легко думається, і вічність, забувши час і простір, втрачає напруженість думки, і щось тихе і сумне ллється в душу. Саме такої днини зібралися поети-краяни разом з бібліотечними працівниками та читачами на поетичний стрит-арт «Рима зі смаком осені» в нашій неповторній «Олександрії».

  Поділитися словом, і тим, як багато воно важить у нашому житті мали нагоду подружжя Ольга та Андрій Будугай, які презентували неймовірно щиру, чуттєво-філософську збірку власних поезій «Слова-світи».

  Мрійлива Тетяна Нікітіна подарувала самобутню поезію та епізоди з майбутньої історичної поеми, а неординарна Оксана Щербань поділилася вишуканою поезією.

  Направду, осінь – пора поетів і замріяних жінок, пора, коли ми повинні зігрівати один одного своїми словами, своїми почуттями, своїми посмішками…А потім учасники заходу неспішно гуляли вечірнім парком, де листочки опускаються на воду і стають осінніми корабликами, а інші падають на землю і накривають її різнобарвним килимом.

  Ти перетворюєшся на зміст осені… Осінь зазирає у твою душу…

   

  Тетяна Ямінська.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше