• «Олександрія» – безцінна перлина міста

«Олександрія» – безцінна перлина міста «Олександрія» – безцінна перлина міста

Найпрекраснішій перлині Білої Церкви – дендропарку «Олександрія», подарованій світу династією графів Браницьких, був присвячений історико-краєзнавчий круїз, який підготували і провели бібліотекарі-філії №2 для членів клубу «Осіннє золото».

Фотоподорож найкрасивішими куточками цього рукотворного дива, де живе вічна душа міста, оповита легендами, розповіді бібліотекаря про пам’ятки архітектури зацікавили присутніх.

Під час Інтернет-мандрівки алеями та стежками парку, що мають унікальні зелені насадження, які створюють композиції з вікових дерев та кущів, учасники заходу здійснили своєрідну подорож довкола Земної кулі. Адже батьківщиною багатьох екзотичних рослин є далекі материки і острови.

Книжково-тематична викладка літератури «Перлина Білої Церкви – дендропарк «Олександрія» познайомила читачів книгозбірні з минулим і сучасним парку. Заінтригували учасників заходу історії про приховані колодязі, підземні ходи, золоті копальні та величезні закопані скарби Браницьких з книги Євгена Чернецького «Таємниці парку «Олександрія».

Під час заходу звучала поезія білоцерківських авторів про парк та рідне місто. Цікавою була фото-вікторина, у якій читачі взяли активну участь.

Наш парк прекрасний будь-якої пори року. Про такі дива світу можна сказати: «Краще один раз побачити, ніж сто разів почути».

Наталія Янківська.