До участі у загальноміському конкурсі готові!

Тарас Шевченко… Без його імені не можна уявити нашої України. Все своє недовге життя він боровся за волю свого народу, саме тому його ім’я стало святинею для кожного з нас.

Щоб віднайти обдарованих дітей, які люблять поезію Шевченка і вміють її читати, у бібліотеці-філіалі №10 був проведений відбірковий конкурс серед читачів-дітей.

Кожен конкурсант намагався передати почуття, які виникають при читанні віршів великого Кобзаря. Діти відповідально підійшли до конкурсу: використовували музичний супровід, читали твори, які в силу різних обставин були незаслужено забуті. В результаті переможцями відбіркового туру, проведеного у філіалі № 10 стали: у молодшій віковій категорії – Аліна Савчук, Аріна Яковенко, Аріна Кириченко; у середній віковій категорії – Аріна Зварунчик, Влада Оводенко, а Анастасія Патай та Анастасія Петровська у старшій віковій категорії.

Бажаємо їм успіхів та призових місць на загальноміському конкурсі читців творів Тараса Шевченка!

Сушкевич Альона.