• Обирай спорт – обирай здоров'я

  Обирай спорт – обирай здоров'я Обирай спорт – обирай здоров'я Обирай спорт – обирай здоров'я Обирай спорт – обирай здоров'я Обирай спорт – обирай здоров'я

  Спорт та здоровий спосіб життя – модний тренд будь-якої пори року. Заняття спортом дають людині не тільки міцне здоров’я та хорошу фізичну підготовку, а й формують характер, вчать долати труднощі, постійно вдосконалюватися, не зупинятися на досягнутому.

  Теплого літнього дня працівниці бібліотеки-філії №2 провели для вихованців дитячо-юнацького клубу за місцем проживання «Ровесник» спорт-тайм «Обирай спорт – обирай здоров’я».

  Завідувачка книгозбірнею Світлана Линник підготувала для дітлахів вікторину «Традиції активного відпочинку українців», ознайомила з літературою про значення спорту і фізкультури у житті людини.

  Під час заходу учасники відгадували загадки, брали участь у веселих розважальних рухливих іграх, робили фізичні вправи, знайомились зі спортивним знаряддям різних видів спорту. Дві команди «Козаки» та «Патріоти» весело позмагалися у спортивних естафетах: «Біг змійкою з м’ячем», «Стрибки через скакалку», «Хто найвитриваліший?» та «Чисте довкілля». Не обійшлося і без веселої руханки, яка створила насправді святковий настрій.

   

  Олена Буяненко.

   

   

   

   

     Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше