• Батик і живопис Тетяни Максимової

  Батик і живопис Тетяни Максимової Батик і живопис Тетяни Максимової Батик і живопис Тетяни Максимової Батик і живопис Тетяни Максимової Батик і живопис Тетяни Максимової

  Безталанних людей не буває, тільки не кожен розвиває або не знаходить часу розвивати свій хист. Тільки потужне внутрішнє бажання, прагнення досягти мети допомагає йти за покликом серця.

  Надзвичайно талановитою людиною є художниця Тетяна Максимова. Її роботи експонуються на персональній виставці живопису та батику у міській виставковій залі при бібліотеці-філії №8 з 1 листопада.

  Народилася пані Тетяна в Білій Церкві. Малювала з дитинства. З 1984 по 1990 рік – навчалася в міській школі мистецтв у викладачів-художників В.Кокоріна, М.Кошового, В.Панфілова. У 1994 році вступила до Черкаського інституту управління бізнесом на економічний факультет, а з1996 до 2001 рік навчалася в Білоцерківському аграрному університеті.

  З 2008 року Тетяна Максимова захопилася розписом по тканині – «батиком». Художниця зазначає, що тільки в творчості відчуває внутрішній політ та почувається абсолютно вільною.

  У 2009 році Тетяна навчається в творчій майстерні В. Панфілова і розпочинає виставкову діяльність. Перша персональна виставка «Дорога за покликом серця» відбулася в 2011 році, через рік наступна – «Закохана душа».

  У 2011 році художниця стає членом Білоцерківської спілки майстрів декоративно-вжиткового мистецтва. З 2014 року – член в Національної спілки художників України.

  Роботи пані Тетяни відомі в Україні та далеко за кордоном, адже мисткиня бере участь у 10 Всеукраїнських виставках, є постійною учасницею міських виставок картин і неодноразовою переможницею виставок-конкурсів «Квіти серед квітів» та «Місто над Россю».

  Виставка батику та живопису є восьмою персональною виставкою, яку доповнили й урізноманітнили відреставровані її чоловіком Олександром вироби з дерева.

  Тож виставка цікава. Ви маєте змогу здивуватися та закохатися в батик і відпочити.

  Діятиме експозиція до 23 листопада за адресою: вул. Леваневського, 55.

   

  Любов Михайлюк.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше