• Майстер своєї справи

        Більше 25 років  трудової діяльності  Ірини Миколаївни Тупчій пов`язано з бібліотечною справою. Маючи хист до гуманітарних наук, вона з дитинства захоплювалась читанням книг.  Після закінчення школи влаштувалась на роботу до Білоцерківської міської ЦБС у бібліотеку-філіал  №1.  Пропрацювавши там близько року була переведена в бібліотеку-філіал № 4, що на Заріччі. Переконавшись, що вибір професії зроблено вірно, незабаром вона вступає до Київського училища культури, успішно закінчує навчання в 1998 році та залишається на роботі в бібліотечній системі.
        У місті над Россю вродлива жінка знайшла своє щастя, має чоловіка – Валерія Миколайовича Тупчія та двох дітей – сина та доньку, котрі вже закінчили вищі навчальні заклади.
        Чому  з сотень професій Ірина Миколаївна обрала саме професію бібліотекаря? Любов до книги, до читання?  Ні, не тільки це. Людина, яка видає книгу, несе людям світло пізнання, допомагає подолати свої сумніви, розчарування, відчути справжні хвилини щастя.
        Не завжди легко з-поміж тисячі книг знайти саме ту, яка потрібна читачеві. Проте, для  Ірини Миколаївни, яка має   за плечима значний досвід роботи та добре знає бібліотечний фонд, це не складає великого труда. “Важче, – говорить вона, – залучити дитину до читання, переконати її в тому, що книга несе  у собі набагато більше інформації, ніж телевізор чи комп`ютер”. І їй це вдається.  Допомагає уміння знайти спільну мову зі своїм читачем, знання новинок, і, відповідно, можливість запропонувати читачеві надзвичайно широкий вибір літератури. Особливу увагу вона  приділяє дітям, починаючи з перших зустрічей з юним читачем. Обговорюючи прочитану книгу, уважно вислухає його думку, враження від твору чи його частини. Пам`ятаючи, що книга – могутній вихователь, Ірина Миколаївна вивчає  інтереси дитини й ненав`язливо пропонує їй літературу. Ці перші зустрічі допомагають налагодити контакт з читачем для подальшого відвідування ним бібліотеки та виховання любові до читання.
        Як зробити процес читання привабливим і необхідним?  Як зацікавити читача книгою? Як донести до дитячого розуму й душі, що книга – велике диво? Ці питання  хвилюють бібліотекаря з перших її професійних кроків. Ірина Миколаївна власним прикладом, спокійною лагідною мовою, намагається донести до читача, що книга володіє магічною силою,  здатною схвилювати, принести радість, втішити і навіть розрадити.
        Читачі та колеги люблять та поважають Ірину Миколаївну  за її доброту, привітність, а головне – за вміння  душевно поспілкуватися, порадити саме те, що людині потрібно чи для справи, чи для душі. За сумлінну роботу, високий професіоналізм, безмежну відданість своїй професії, неодноразово була нагороджена почесними грамотами та подяками відділу культури і туризму Білоцерківського міськвиконкому та міської профспілки.
        Колектив бібліотеки-філіалу № 4 бажає своїй колезі міцного здоров`я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги в усіх добрих справах. Нехай доля і надалі буде прихильною, даруючи радість життя, незрадливу удачу, щасливу родину, вірних і надійних друзів.


                                                                    Світлана Линник, бібліотекар ф.№4.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше