• Творчість наших читачів


  Останнім часом дорослі і діти, які щодня йдуть у своїх справах повз центральну бібліотеку для дітей, все частіше зупиняються перед її вікнами. Увагу привертає незвичайна яскрава виставка “Творчість наших читачів”.
  На виставці представлені оригінальні роботи: аплікації з природних матеріалів найменшої майстрині Софії Матвєєвої, картини з солоного тіста Ані Мушинської; привертають увагу своєю витонченістю та умілим виконанням картини з бісеру Каті Паншиної, Марини Балас, Лізи Ковальчук, немов живі, тендітні та чарівні стоять у вазонах гіацинти та фіалки з бісеру,  виготовлені Ольгою Співак. Вміння бачити красу в простих речах продемонструвала Софія Захаренко, вміло поєднуючи  різні природні матеріали. Роботи виконані в техніці квіллінг представила на виставці Марія Скрипка, плетені з стрічок вироби – Ліза Ковальчук. Є на виставці й розпис на дошці, кошик із шишок, лялька з мотузок, будиночок з гілок.  
       А скільки труда, фантазії, вміння, терпіння, душевного тепла та любові вкладено у кожну роботу. Хтось із авторів відшліфовував свою майстерність у гуртках, хтось готував подарунок для близьких, для когось рукоділля це хобі та можливість цікаво провести вільний час. Але всі маленькі майстрині викликають спільний відгук: “Які молодці!”.  І можливо хтось із відвідувачів виставки і сам захоче створити щось подібне, щоб і його роботами милувалися та захоплювалися, адже добрий приклад спонукає.
  Сподіваємось, що виставка буде поповнюватись новими експонатами, бо канікули  ж ще не закінчились!

                                                 Валентина Голубенкова, зав. сектором ЦДБ
   

  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше