•        З 4 по 18 червня Центральну міську бібліотеку, майже, щодня відвідували вихованці “Літньої інтелектуальної школи”, що працювала на базі економіко-правового ліцею.
         Майбутні одинадцятикласники по-новому відкрили для себе цікавий світ бібліотеки: ознайомилися із славною історією книгозбірні, її книжковими  фондами, довідковими та періодичними виданнями. Навчилися користуватися каталогами і картотеками.
        На годині здоров`я “Музикотерапія”, яку провели викладачі шкіл мистецтв №3 і музичної №2 Ольга Безклінська та Світлана Томашевська, діти побачили і почули про те, як за допомогою музики можна покращити свої розумові здібності, про благодатний вплив класичної музики і народних пісень на здоров`я людини.
        Краєзнавча година “Віхи історії: минуле та сучасність” поповнили знання учнів  історичними фактами, як міста в цілому, так і окремих вулиць. Слухачі з великим інтересом продивилися відеофільм  “Вулицями нашого міста”, який зняв і продемонстрував наш читач, краєзнавець Анатолій Скепко. А побувавши на краєзнавчих читаннях, школярі ознайомилися з творчістю наших письменників-краян та зустрілися з членом НСПУ Таїною Братченко.
  Презентація збірки Олени Мартузаєвої “За гранью” запам`яталася дітям призами від авторки “Найактивнішому”, її цікавою розповіддю та віршами, присвяченими підліткам.
        За творчу співпрацю бібліотеки з “Літньою інтелектуальною школою” завідуюча бібліотекою Людмила Чупак отримала  Подяку від начальника управління освіти і науки міської ради.

  Тетяна Кириленко, завідуюча читальним залом ЦБ.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше