• Залюблена в людей та професію

        У неї все непідробне: щирий погляд, доброта, чарівність, практичність, здатність цілісного бачення проблеми, невимушена посмішка. Її вона дарує всім, бо праця цієї жінки навчає щиро любити і поважати людей, розуміти їх, а професія розкриває велич мови, прищеплює палку любов до книги.
       Знайомтесь: Людмила Миколаївна Романюк, бібліотекар бібліотеки-філіалу №6. Від роботи отримує справжню насолоду. З кожним користувачем працює індивідуально, враховуючи його побажання стосовно вибору книг. З дітьми вона розмовляє як подруга, а з дорослими, як товариш. Тому робота не виснажує її, а надихає.

        Дуже часто оточуючі міркують, що професія бібліотекаря скромна, непомітна і проста. Та ми знаємо, що професіоналом у нашій справі стати дуже непросто. Працівникам бібліотеки необхідні і працелюбність, і вміння спілкуватись з людьми, розуміти їх. Я задоволена, що працюю у творчому колективі, який  любить свою справу, проявляючи  ініціативу у випробуванні нових методів роботи з популяризації книги.
        Бібліотекар – це не та спеціальність, коли можна працювати всупереч собі. Бібліотекар – провідник, який допомагає книзі знайти дорогу до серця читача. Читач для бібліотеки завжди дорогий і шановний гість. І коли він приходить до бібліотеки, Людмила Миколаївна віддає йому свою мудрість і силу знань. Вона, як лоцман у книжковому морі, що веде упевнено свій корабель в чудову країну знань.
       Хочеться побажати колезі успіхів на професійній ниві, в яку Людмила Миколаївна вкладає свою щедру душу, гострий розум. Хай доля збагачує життєвою енергією, мудрістю, натхненням, чистим світлом людяності, доброти та залюбленості в людей та професію.

  Наталія Янківська, бібліотекар філіалу №6.                                      Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше