• Люди щедрих сердець

        Доброчинність і милосердя завжди були притаманними нашому народу.
        Багата своїми традиціями й історія благодійництва Білоцерківщини. Відрадно, що і в наш час спонсорська допомога набуває особливої ваги. Під опікою людей із щедрими серцями перебуває і наша Центральна міська бібліотека.
        Чимало добрих справ, які служать бібліотечній громаді міста зробили:
        Народний депутат України  Віталій Чудновський подарував нашим читачам 5 нових комп`ютерів і ноутбук.
        Директор Благодійного фонду Костянтина Єфименка Олена Ткач і його голова сам Костянтин Єфименко виділили 3 тисячі гривень, за які ми придбали кафедру видачі літератури.
             Депутат міської ради Людмила Дригало і голова клубу “Партнер”  Юрій Красоткін  надали матеріальну допомогу у виготовленні і встановленні 2 пластикових вікон на абонементі.
       Особливо нині хочеться  відзначити багаторічну благодійну діяльність депутатів міської ради Костянтина Бугайчука, Андрія Короля, Вадима Коверди, Валерія Ямкового, Людмили Дригало  в проведенні засідань любительських клубів “Землянка” і “Вікторія”, які діють у бібліотеці.
       Відрадно, що шляхетні традиції доброчинності продовжують зовсім молоді люди. Серед них Костянтин Климчук, голова міського осередку ВМГО “Молода Просвіта”. Він  надає книги для нагородження  переможців міських конкурсів читців-декламаторів на краще виконання творів Василя Стуса, Лесі Українки, Тараса Шевченка, Ліни Костенко, Олени Теліги.
       Щиро дякуємо всім, хто з розумінням ставиться до наших потреб. 

                                          Людмила Чупак, завідуюча ЦБ.


     Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше