• Покликання її душі

  Загальновідома істина, що людина стверджується своєю працею. А коли це ще й жінка, тоді її безперервними турботами є ще й діти – продовження роду, сім`я – прагнення щастя і любові.


  Зразу ж після закінчення Київського інституту культури( нині Київський Національний університет культури) у1983 році прийшла працювати за державним направленням у Білоцерківську міську ЦБС юна красуня Валентина Клименко. Це вже пізніше вона стала Шлапацькою, одружившись з гарним хлопцем Юрієм. Та й не просто так за звичайним розподілом простелився шлях молодого спеціаліста до Білої Церкви, а за вибором прискіпливого директора нашої ЦБС, нині покійного В.Карпенка , який сам поїхав в інститут познайомитися з молодими кадрами, щоб не тільки подивитися на них, а й отримати характеристику від викладачів , перевірити їхні знання і бажання працювати. З того часу у трудовій книжці Валентини Григорівни всього один – єдиний запис: “Зарахована на посаду завідуючої бібліотеки – філіалу №1” а це свідчить про велику любов і відданість своїй професії, своєму покликанню. Раз і назавжди обрана до душі справа стала її натхненням і радістю, а очолюваний нею колектив – її другою сім`єю, бібліотека – другою рідною домівкою. Скільки книг за ці роки видано, скільки читачів обслужено! Багато масових заходів з юними читачами проводять завідуюча та бібліотекарі філіалу №1 не тільки у її стінах, а й у дитячих шкільних закладах №5, 6, 7, 18, 20, 47 у ЗОШ № 9, 1, державному ліцеї, гімназії № 1. Щира й привітна як колега, розсудлива й мудра як жінка, любляча й турботлива як мама, вимоглива й принципова як керівник, вона повністю віддається своїй сім`ї, друзям, колегам, читачам і роботі.

  Її гордістю сьогодні є не тільки бібліотека, а найперше її донечки Аліна – студентка Київського університету харчової промисловості та Віка – учениця гімназії №1. Чемні і виховані дівчатка, красуні й розумниці – мамина надія і щастя.

  За 45 років Валентина Григорівна зуміла разом із вірним чоловіком Юрієм Васильовичем і дім збудувати, і сад посадити, і двох діточок народити й виростити, одним словом, зуміла зробити все, що робить людину щасливою, допомагає їй ствердитися як особистості. Дружний і згуртований колектив працює у бібліотеці №1 і в цьому значна роль його керівника. Взаємоповага, прагнення стати в нагоді один одному допомогти і виручити при потребі – це те, що закладено у стосунках між Валентиною Григорівною і її колективом: Оленою Андріївною Крищенко, Ларисою Миколаївною Кузьмінською, Наталією Олексіївною Полішвайко, Валентиною Миколаївною Ткачук, Майєю Владиславівною Тарасенко.

  У свої 45 вона залишається такою ж чарівною і прекрасною, трудолюбивою і вимогливою до себе, як і тоді, коли вперше переступила поріг бібліотеки №1.Зараз Валентина Григорівна - високо досвідчений керівник , високопрофесійний спеціаліст, впевнена у собі жінка. Постійно в роботі , у пошуках нового , цікавого. Оформлення її бібліотеки завжди оригінальне, виважене, привертає увагу читачів . Форми роботи щораз нові, пізнавальні, такі , що спонукають прагнення дітей звертатися до книги ще і ще, пробуджують їхню допитливість. Хай успішними будуть всі подальші літа, а доля буде щедрою на щасливе материнство, любов і добро.
  Т Біла, зав. відділом методичної та бібліографічної роботи ЦБС
  Замкова гора .-2007 .-28 вересня.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше