• Презентація книги

       Презентація книги “Біла Церква: Історія та сучасність газетним рядком” відбудеться 3 червня о 14-30 у літературній вітальні Центральної бібліотеки (5-14-34). Ведуча заходу – Тетяна Біла.


        До 15-річчя щотижневика “Юр`ївська земля” побачила світ цікава за своїми задумом і наповненням книга краєзнавчого характеру “Біла Церква: Історія та сучасність газетним рядком”, над якою успішно потрудився авторський колектив у складі А.І. Гая, С.І Галкіна, А.Ф. Голоса, О.П. Казаковцевої, Б.Й. Кашкіна, А.І. Кульчицького – людей добре знаних у місті і шанованих за свою громадську діяльність на благо рідного краю.
        Видання розпочинається вітанням міського голови Василя Савчука та зверненням до читача співавтора книги, шеф-редактора газети “Юр`ївська земля” Анатолія Голоса.
        Матеріал книги згруповано за розділами “Публікації про місто”, “Видатні постаті в історії Білоцерківщини, “Обпалені полум`ям війни”, “Ними пишається наш край”, “Люди цікавої долі”, “Культурно-мистецьке життя міста”, “Почесні громадяни міста Біла Церква”, “Міста-побратими Білої Церкви”, “Пісні та вірші про Білу Церкву”, “Державний дендрологічний парк “Олександрія” НАН України” та короткий історичний нарис про Білу Церкву під авторством Бориса Кашкіна.
        Всього у збірнику вміщено 65 матеріалів сорока авторів. Книга адресована історикам, краєзнавцям, дослідникам регіональних ЗМІ, журналістам-практикам, широкому колу читачів, які цікавляться історією і сьогодення Білої Церкви та Білоцерківщини.  Поділись з друзями:
Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше