• Бібліотекарі опановують нові форми роботи

        “Інноваційні процеси в роботі бібліотек з організації змістовного дозвілля школярів” – така тема чергового навчання бібліотечних працівників, яке відбулося 21 травня на базі центральної бібліотеки для дітей. Досвідом роботи з цього напрямку поділилася завідувачка відділом ЦДБ Олена Корнієнко. Книгозбірня тісно співпрацює зі школами міста. Проводяться майстер-класи з майстрами декоративно-вжиткового мистецтва, художниками.
         Майстер-класи для читачів проводять і самі бібліотекарі. Так Людмила Романович провела майстер-клас по виготовленню ляльок-мотанок, Катерина Діденко – майстер-клас з витинання. Учні гімназії №1 взяли участь у “Святі пісні”. Великою популярністю серед читачів користується “День дублера”, під час проведення якого діти знайомляться з особливостями бібліотечної професії. “Читальна зала під відкритим небом” також має своїх шанувальників. Потрібно зазначити, що усі заходи, які проводяться у бібліотеці є костюмованими і це викликає у юних читайликів ще більший інтерес до книги. Карлсон, Бібліотечна Фея, лисиця Аліса та Кіт Базіліо, Мері Поппінс давно стали добрими друзями дітлахів.
         Вже традиційними стали у книгозбірні гра-шоу “Година казкових пригод”, “День знань”, “День Землі”, “День Матері” “День сюрпризів”, “День казки”, День котів “Мій улюблений пухнастик”, тощо. Поза межами бібліотеки проводяться Дні бібліотеки та Дні нової книги у школах. Для наймолодших читачів існує “Чарівна скринька” з якої малеча може вибрати подарунок за кожні 10 прочитаних книг та “Сад читачів”, де кожен читайлик має власну квіточку, яка стає гарнішою від кількості прочитаних книг.
         Працює у бібліотеці літературна студія “Рожевий ранок” під керівництвом письменника Володимира Дідківського.
         Бібліотечні вітрини використовуються для розміщення дитячих виставок.
         Цього року бібліотекарі започаткували цікавий захід “Бібліотечний випускний”, під час якого читачів молодшого відділу урочисто посвятять у читачі старшого відділу.

  Олена Бульда.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше