• Презентація книги Олександра Виговського

        16 травня у читальній залі Центральної бібліотеки міської ЦБС відбулася презентація нової книги Олександра Виговського “Місіонер. Ще не час забити труну...”
        Ведуча заходу, завідувачка відділом методичної та бібліографічної роботи Тетяна Біла зазначила, що книги Олександра Виговського цікаві проблематикою висвітлюємих тем, коли кожен знає про існуючі у суспільстві негаразди, але не кожен насмілиться підняти цю глибу непопулярних проблем: розбещеності, безчинства у органах МВС, байдужості чиновників. Автор залишається у своїй творчості рефлексуючою і тонкою людиною, яка не ховає голову від реальності в пісок, сміливо змальовуючи картини проблем сьогодення суспільного буття.

     В.о. директора ЦБС Раїса Григоренко привітала Олександра з виходом нової книги та побажала не зупинятися на досягнутому.
       З теплими словами привітання звернулися до автора депутати міської ради Людмила Дригало, яка до речі виступила спонсором випуску книги та Валерій Ямковий.
     Книга Олександра Виговського справила досить суперечливі враження та розбурхала пристрасті серед читачів, тому її обговорення виявилося дуже цікавим. Своїми враженнями від прочитаного поділилися головний бібліограф Центральної бібліотеки Тетяна Качанова, завідувачки бібліотеками № 9 та № 3 Катерина Волинець і Ксенія Гнуда, головний бібліотекар Центральної бібліотеки Любов Вилегжаніна, головний бібліотекар відділу методичної та бібліографічної роботи Олена Бульда, художник-карикатурист Данило Кузнєцов.
        Автор подарував нову книгу бібліотекам міста та усім присутнім на презентації шанувальникам своєї творчості, отримавши у відповідь квіти і вдячні посмішки.
                                                                                                                                                       Олена Бульда.
   
  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше