• Здоровий сміх від Віктора Євтушенка

       Веселий сміх і здоровий гумор та жарт ще не зашкодив жодній людині, а навпаки, додавав гарного настрою. Тому й покепкувати над собою, посміятися над своїм життям українці любили в усі часи і в будь-якій ситуації.
        А гумористи і жартуни завжди були у центрі уваги товариства, бо на всяку подію знайдеться у нас якщо не цікавий анекдот чи якась небилиця, то жартівливе слівце обов`язково.
      Ось, візьмемо нашого славного Віктора Євтушенка, плодовитого на книги гумориста. Його нова книга “Про100 сміх” оригінальна не тільки за назвою, а й розвеселить своїм наповненням.


      Поскільки вихід нової книги гумору завжди подія цікава і приємна, то що вже казати, що для любителів сміху ще й дуже очікувана. Особливо коли ще й автор свій, всіма добре знаний краянами веселун і жартівник. Тут уже справді зарегочете так, що й за боки доведеться хапатися та дивитися, щоб щоки не луснули від сміху.
      Зі сміхом і живеться не тужиться і робота найдокучливіша ладно робиться, а присмачений веселим слівцем тост, робить солодшими напої, проганяє геть сум, поліпшує настрій не на 40, а на всі 100 градусів.
     Що вже й казати про смішинки із найновішої збірки Віктора Євтушенка! Навіть персонаж, зображений на обкладинці чимось невловимо нагадує самого автора книги, популярного у народі гумориста. Це десята збірка письменника, президента Міжнародного фонду ім. Павла Глазового.
      Анонсуючи книгу читачеві, її редактор В.О.Анувас (під цим псевдонімом виступає теж один із сатириків-краян В.Іванців) зазначає, що “сатиричний струмінь дедалі відчутніший в доробку автора і все ближче він до соціальних проблем. У назві збірки “Про100 сміх” обігрує автор і кількісний показник гуморесок”.

  Тетяна Біла, зав. відділом методичної та бібліографічної роботи міської ЦБС.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше