• Ювілей поета

  Витончена елегантність, вроджена інтелігентність і щирість в усьому вирізняють його з поміж інших. Чи не тому він завжди в оточенні дітей, учнів, студентів? Напевне, завдяки цим рисам Петра Розвозчика до нього тягнуться люди, а його поезія живлющою і цілющою водою омиває наші зашкарублі буденністю душі. У ці дні поет, лауреат міської літературно – мистецької премії ім.І. Нечуя – Левицького, Відмінник народної освіти, заслужений вчитель України Петро Іларіонович Розвозчик, ім`я якого занесено до “Золотого фонду” Білої Церкви святкує своє 50 – ліття.


  Три книги П.Розвозчика “Коні волі”, “На долонях подорожника”, “Земля світовида”” внесли новий струмінь у літературне життя Київщини, знайшли свого шанувальника і читача, значно збагативши духовний світ кожного, хто читав його поезії. А книги автора на полицях бібліотек не залежуються, попит на них серед читачів постійний. Головне джерело поезій письменника – рідна земля, вкрита багатством різнобарв`я, з її невмирущим прагненням волі, невичерпна народна пісня, людські тривоги й радощі, а його поетичне кредо: оригінальність і глибина художнього образу. Настрій його віршів – світлозвонний, ясний і філософськи чистий. Такою ж бачиться нам і душа поета: мудрою, світлою, чистою, сповненою гідності, осяяною правдою життя. Крізь призму свого бачення митець відкриває перед нами кольорову гаму життя, психічний стан літературного героя, підносить нас на вершину почуттів і думок. Поет – художник тонко відчуває світ, добре розуміється у барвах природи, чудово передає всі переходи, поєднуючи силу звуків і багатство кольорів життя.

  Бажаємо, щоб його поетична стежина була устелена барвами українських квітів, разками поетичних картинок, неперевершених мініатюр, віршів і поем. Щастя, здоров`я і успіхів на творчій ниві.

  Т.Біла, зав. відділом методичної та бібліографічної роботи ЦБС.
  Гриф .- 2007 .- 19 вересня .- С.14. .  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше