• Клуб “Землянка” відзначив річницю Перемоги

        «Ти ж вижив, солдате, хоч сто раз помирав... То чому ж плачеш, солдате?» (Із пісні)

         У передсвяткові дні активність міського загалу зазвичай підвищується до критичної позначки. Особливо напередодні такої особливої події, як День Перемоги. Тож не дивно, що 7 травня 2013 року в приміщенні центральної бібліотеки Білої Церкви зібралися учасники та члени уславленого клубу “Землянка”, аби разом згадати буремні роки Великої Вітчизняної війни, часи післявоєнної відбудови, труднощі та радості своєї молодості.
         Під звуки безсмертних пісень Марка Бернеса літні люди вітали одне одного з Перемогою, обмінювались останніми новинами та загадували щодо майбутнього. На початку дійства організатори здивували присутніх театралізованою сценою під вільною назвою “Війна, розлука, горе...” Згодом були пісні, вірші, надривні виступи учасників бойових дій, емоційні промови дітей війни і просто дітей, які щиро дякували ветеранам за мирне небо над головою.
        На гостину до “іменинників” (цього дня клубу виповнилось 28 років), яких із кожним наступним Святом Перемоги, на жаль, стає все менше й менше, традиційно навідалися представники різних політичних партій та громадських організацій – міської організації ПР, обласної організації “Народної партії” та інші. Один із постійних друзів “Землянки”, народник Валерій Ямковий, привітав ветеранів фронту та тилу з 68-ю річницею Великої Перемоги. Зокрема, він сказав:
        – Ваше покоління зробило український народ незламним, достойним та відповідальним. За це ми в неоплатному моральному боргу перед ветеранами, а тому маємо пам`ятати, кому в першу чергу Україна зобов`язана незалежністю та свободою.
         У фіналі промови пан Ямковий подарував учасникам бойових дій цінні подарунки від Народної партії, після чого урочистості продовжились у традиційному форматі: пісні, вірші, згадки та здравниці. Символічно, що симпатичне свято в приміщенні ЦБ проходило під акомпанемент міських вокальних колективів і весняного затишного сонця. Іноді й справді здається, що затишок і тепло на українські землі приносять вони – старі та хворі ветерани, що кожного року вдягають у травні свої бойові ордени. Тож нехай живуть довго й комфортно. Раптом весна без них і справді не приходитиме...

  Олександр Виговський.

  Копейка. – 2013. – 8 мая. – С.3. : фото.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше