• Підвищуємо професійну майстерність

        25 квітня у бібліотеці №1 для дітей відбулося чергове навчання бібліотечних працівників. Цього разу завідувачка відділу методичної та бібліографічної роботи Тетяна Біла запропонувала, згідно річного плану роботи з підвищення фахового рівня завідувачів бібліотек, відділів, провідних бібліотекарів ЦБС, ознайомитися з роботою бібліотеки, як центру спілкування та розвитку творчості юних читачів. Своїм досвідом роботи у цьому напрямку поділилася з присутніми завідувачка дитячою бібліотекою №1 Валентина Шлапацька. Розповідь про народні свята, які проводяться у бібліотеці, роботу з вихованцями Центру соціально-психологічної реабілітації “Злагода” та учнями спеціальної загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня №19, БСШ №1 супроводжувалася показом слайдів зі святкування Різдва і Масниці, водіння Кози і Маланки, колядувань і щедрувань, майстер-класів з писанкарства, квілінгу, вишивання, виготовлення ляльок-мотанок (за участю народних майстринь, бабусь та мам юних читачів бібліотеки), презентацій книг віршів і малюнків читачів-дітей, організації виставкової діяльності.

          Завідувачка відділом комплектування та обробки літератури Тетяна Ніконенко ознайомила з досвідом комплектування фондів бібліотек США та України, та зупинилася на аналізі сучасної дитячої української книги.
          В.о директора міської ЦБС Раїса Григоренко поділилася враженнями про обласний семінар заступників директорів по роботі з дітьми, який відбувся 24 квітня у Києві.
         Тетяна Біла виступила з пропозицією заснувати у ЦБС спільно з Білоцерківським міськрайонним відділенням МО “Жіноча громада” дитячу премію, яка буде сприяти заохоченню талановитих дітей-читачів бібліотек до творчості. Усі присутні підтримали цю ініціативу, адже наші читачі дуже талановиті і їх потрібно підтримувати.

  Олена Бульда.

  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше