•       В рамках святкування 1025-річчя запровадження християнства в Київській Русі у бібліотеці №1 для дітей 25 квітня відбулася зустріч гуртківців “Дивосвіт” дитячо-юнацького клубу “Юність” з отцем Михаїлом Спасо-Преображенського кафедрального собору Білоцерківської єпархії.
        О. Михаїл розповів дітям про князів, які були при владі перед хрещенням Київської Русі, зазначивши, що перші бібліотеки були при церквах, а в них зберігалися тисячі церковних книг. Завдяки їм ми й знаємо історію, як князь Володимир у 988 році хрестив Русь.
         Господь сотворив нас, наділив не тільки свобідною волею, але і й одарив Своїми щедротами, радістю і скорботою, щастям і незгодою, смутком та веселістю, задоволенням у нашому житті. І ми повинні цінувати це.
        Правду кажуть, що слово, ласка та любов творять дива. Діти затамувавши подих, слухали розповідь, а потім зверталися до священика з десятками запитань, на кожне з яких була отримана вичерпна відповідь.
        Отець Михаїл привітав присутніх з наступаючим святом Великодня, і наголосив, що щастя – це коли поряд люблячі батьки, щастя – це бути з Богом. Однозначно нам потрібно творити добро у міру своєї можливості, дарувати радість спілкування дітям, які потребують його, навчати Євангельським істинам. Важливо усвідомити, що Бог любить кожного з нас не тому, що ми досконалі, а тому, що Бог є любов.

  Олена Крищенко, провідний бібліотекар ф.1, ведуча зустрічі.

  Поділись з друзями:
Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше