• ... І пригорнулася до нього пісня

        24 квітня у бібліотеці №10 відбувся міськрайонний конкурс виконавців творів поета-пісняра Анатолія Кульчицького, присвячений ювілею митця, організований Українським фондом культури, міською та районною бібліотечними системами.
        У конкурсі взяли участь учні та студенти навчальних закладів Білої Церкви і району, які змагалися у трьох вікових категоріях: учні 1-4-х, 5-8-х та 9-11-х класів і студентська молодь. Журі у складі: голови – доцента БНАУ Бориса Кашкіна, завідуючого кафедрою факультету лінгвістики БНАУ В`ячеслава Сємілєтко, провідного методиста по роботі з дітьми Білоцерківської районної ЦБС Юлії Харченко, головного бібліотекаря відділу методичної та бібліографічної роботи міської ЦБС Олени Бульди та читачки ф. №10, координатора клубу “Чарівна мить” Ірини Ґуральник визначило переможців.
        Гран-прі конкурсу виборола десятикласниця гімназії №2 Наталія Шкурат. Диплом наймолодших учасників отримав за літературно-музичну композицію гурт “Три Д”(Уляна Кравчук, Дар`я Аль-Алі, Мартіна Бяла). У наймолодшій віковій категорії І місце виборола Катерина Поліщук (ЦТДЮ “Соняшник”), ІІ – Катерина Кшевінська (БЗШ №23) та Дарина Сусол (БЗШ №6), ІІІ місце поділили Каріна Гуртовенко (БЗШ №5) і Каріна Кошенко (ЗШ с.Піщана). Серед учнів 5-8-х класів І місце посіла Богдана Харченко з с.Матюші, яка, окрім диплома та приза, отримала подарунок від автора за проникливе виконання його пісні. На другому місці – Діана Ляшенко (БЗШ №15) та Вікторія Прусенко (ЗШ с.Озерна). ІІІ місце розділили між собою Надія Федорченко (БЗШ №5) і Марія Дучева (БЗШ №5).
        І місце у старшій віковій категорії здобув Владислав Світайло (гімназія №2); ІІ – Антон Лисенко (ДНЗ Білоцерківське ПТУ ім. П.Р.Поповича), Давид Погосян (БЗШ №5); ІІІ – Максим Фесенко (ДНЗ Білоцерківське ПТУ ім. П.Р.Поповича), Ольга Каменотрус (студентка БНАУ).
        Усі учасники конкурсу отримали заохочувальні призи. Переможці були нагороджені дипломами та подарунками.
     

  Олена Бульда.
  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше