• “Парк “Олександрія”: історія і сучасність”

     2013 рік – рік 220-річчя заснування дендропарку “Олександрія”, який є окрасою не тільки Білої Церкви, а й зеленою перлиною садово-паркового мистецтва України. До цієї ювілейної події білоцерківський видавець Олександр Пшонківський видав чудову, прямо-таки розкішну книгу “Парк “Олександрія”: Історія та сучасність”, автором якої є директор “Олександрії” Сергій Галкін.
       Матеріал книги згруповано у шести розділах: “Короткий нарис з історії Білої Церкви”, “Біографічні дані роду Корчак-Браницьких”, “Історія створення та етапи розвитку парку “Олександрія”, “Архітектурні споруди та малі архітектурні форми”, “Рослинний світ”, “Музей”.
     Це подарункове гарно проілюстроване видання, з великою кількістю портретів, світлин старовинної Білої Церкви, пейзажів, планів-схем, автор присвятив світлій пам`яті графині Олександри Василівни Браницької – засновниці парку “Олександрія”.
     Читач ознайомиться з основними етапами будівництва дендропарку в XVIII-XX ст., архітектурою, садово-парковими композиціями, гідротехнічними спорудами та рослинним світом.
     Книга обов`язково зацікавить не тільки паркознавців, краєзнавців, дендрологів та жителів Білої Церкви, а й  туристів та гостей міста і за короткий період стане раритетом, адже успіх книги у читачів забезпечений.

  Біла Т., зав. відділом методичної та бібліографічної роботи міської ЦБС.
  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше