• Поезія, що торкається душі

       18 квітня у бібліотеці для дітей №1 відбулася презентація нової збірки поезій “Десантники ГБ” Ігоря Леонідовича Годенкова – директора Макарівського районного Центру творчості дітей та юнацтва ім. Данила Туптала (Св. Димитрія Ростовського), воїна-афганця, педагога з багаторічним стажем, керівника літературної студії.
        Ігор Леонідович друкувався з 1999 року в періодиці, літературних альманахах та збірках літераторів Київщини, є автором багатьох пісень, покладених на музику українськими композиторами, членом Міжнародної асоціації письменників-баталістів і мариністів з 2001 року та членом Конгресу літераторів України з 2006 року.
          Автор має у своєму доробку 18 поетичних та прозових збірок, які були видані в Україні і Росії та 5 CD-альбомів поетичної лірики і пісень. Декілька книг побачили світ у Білій Церкві. Ігор Леонідович тісно співпрацює з письменником-краянином Анатолієм Івановичем Гаєм, який редагував його книги.

       У презентації взяли участь воїни-афганці, дев`ятикласники БСШ №1, вихованці театральної студії “Пролог” гімназії №1, журналісти, бібліотекарі. Присутні мали змогу ознайомитися з творами Ігоря Леонідовича Годенкова, представленими на книжковій виставці. Із словами вдячності виступив його колишній учень, випускник літературної студії “Сузір`я” Олександр Бойко, який завдячуючи Ігорю Леонідовичу закохався у слово, став вчителем української мови і продовжує займатися літературною творчістю.
        Власні поезії читав автор, читала поезії Ігоря Леонідовича ведуча заходу, завідувачка бібліотекою Валентина Григорівна Шлапацька, читали поезії, які найбільш припали до душі, діти – в залі панувала цілковита тиша, дехто з суворих чоловіків, поринувши у спогади ледь стримував сльози, кожен вірш знайшов свого слухача. Літератор подарував бібліотеці та поціновувачам своєї творчості книжки, отримавши у відповідь квіти та бурхливі оплески.

  Олена Бульда.
     Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше