•       11 квітня на базі центральної бібліотеки відбувся загальноміський семінар бібліотечних працівників Білоцерківської міської ЦБС на тему “Бібліотека і виклики ХХІ століття”.
        В.о. директора ЦБС Раїса Павлівна Григоренко виступила із звітом про роботу ЦБС у 2012 році та окреслила напрямки роботи бібліотек на 2013рік.
  Про роботу книгозбірень по обслуговуванню читачів-дітей розповіла завідувачка відділом ЦДБ Олена Андріївна Корнієнко. Вона поділилася інноваційними методами обслуговування маленьких читайликів.
        Бібліотекарі прослухали консультацію завідувачки відділом методичної та бібліографічної роботи Тетяни Григорівни Білої “Бібліотека, як соціальний простір”, у якій розглядалися такі питання як: “Відношення до бібліотек. Соціальні проблеми бібліотечної професії”; “Бібліотеки і соціальна політика”.
        Увазі учасників семінару був запропонований показовий масовий захід вшанування бібліотекарів-бабусь “День бабусі”, під час якого працівники книгозбірень ще раз переконливо довели, що їхні таланти не знають меж – вони і співати вміють, і танцюють добре, а вірші складають майже як професійні автори. Комп`ютерні презентації підготовані працівниками центральної бібліотеки та бібліотеки сімейного типу №9 були виконані на високому професійному рівні. Усі бабусі ЦБС взяли участь у конкурсі та отримали за кмітливість та винахідливість призи та сувеніри.

  Олена Бульда.
  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше