• “Усі хто є на білім світі - мають право бути й жити”

        “Усі хто є на білім світі – мають право бути й жити”, – під такою назвою відбувся “круглий стіл” у бібліотеці №1 для дітей.
        “Якщо хочете краще пізнати людей – завітайте на планету собак”, – такими словами розпочала Валентина Шлапацька зустріч з волонтерами клубу “Ренард” Олександрою, яка працює виконавчим редактором газети “Соборна Київщина”, ветеринарним лікарем Гончарук Вікторією та заслуженим майстром  спорту, тренером Олександром  Шепелем, дворазовим чемпіоном світу, триразовим чемпіоном Європи, рекордсменом Європи серед юніорів IPF, який за покликом серця опікується ще й долею безпритульних тварин.
        Ветлікар розповіла про поведінку бездомних тварин, відповіла на запитання п’ятикласників та дев’ятикласників СЗШ №1. Запитання були різні.       Дітей цікавив догляд за папугами, шиншилами, черепахами. Про те, чи буває, що непритомніє собачка, кого можна купати, а кого ні. Чим можна годувати різних тваринок та що робити, якщо бачиш жорстоке поводження з собачками, котиками і куди звертатись, щоб дізнатися адреси приватних притулків для тварин у Білій Церкві. Школярі отримали  вичерпну інформацію.
        Діти грались з ручним тхориком Пусіком, якого на зустріч принесла ветлікар Вікторія Гончарук.

  Майя Тарасенко, зав. сектором ф.1.

   
  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше