• Жінка-борець, жінка-легенда

        Правду казали римляни, що поетом  не можна стати, поетом треба народитися. Поеткою з Божої ласки була Олена Теліга. Оригінальна в образах та ідеях, горда в житті та поезії.
        8 квітня у літературній вітальні Центральної міської бібліотеки за сприяння Київського обласного осередку Всеукраїнського жіночого товариства ім. Олени Теліги та міської централізованої бібліотечної системи відбулося свято-конкурс на краще виконання творів поетки-патріотки під назвою “Щоб далі йти дорогою одною…”.
        Учасників конкурсу привітали  теліжанки  Ірина Шередько і Марина Василенко. Вони побажали конкурсантам творчих злетів та перемог, закликали високо нести звання “українець” і щиро подякували меценатам: Благодійному фонду Костянтина Єфименка, міським осередкам “Молодої  Просвіти” та Міжнародної організації “Жіноча громада” і Центральній бібліотеці.
        Цьогорічний конкурс виявився насиченим та яскравим. Виступи номінантів викликали захоплення глядачів та членів журі. 
        Після бурхливого обговорення  переможцем конкурсу визнана Альона Слюсаренко (ЦТДЮ “Соняшник”).
  Серед школярів І місце виборола Наталія Полтавець (гімназія №1). Друге – Анна Погоріла (БЗШ №18) і Владислав Світайло (гімназія №2). Третє розділили: Євгенія Москальчук (гімназія №1), Наталія Колесник (БСШ №1), Софія Єрмоліна (економіко-правовий ліцей) і Діана Ляшенко (БЗШ №15).
        В номінації “Студенти” перше місце було присуджено Ніколь Мазур (ТЕК БНАУ), друге – Андрію Кандибі (ДНЗ БПТУ ім. П.Поповича) і Анастасії Кобрін (Білоцерківське вище професійне училище будівництва і сервісу). Третє – Владиславу Бутову (ДНЗ БПТУ ім. П.Поповича) і Роману Штиці (Механіко-економічний коледж).
        Учень ДНЗ БПТУ ім. П.Поповича Антон Лисенко прочитав власний вірш-посвяту Олені Телізі і був визнаний переможцем у номінації “Творча молодь”.
        Серед професійних читців кращою стала актриса Київського академічного обласного музично-драматичного  театру ім. П.Саксаганського Наталія Саранцева.

                                      Тетяна  Кириленко, зав. відділом ЦБ.
     Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше