• Нова збірка поета.


  Читачів бібліотек міста порадує нова збірка поезій В.Іванціва “Івангеліє від Іванціва”, яка щойно надійшла у наші фонди. У маленькому зверненні до читача говориться: “...збірка – лірична сповідь автора перед самим собою, яку він оприлюднює в надії, що, утаємничившись у порухи його душі, читач повніше зрозуміє себе”. І справді назви віршів “Батьків псалом”, “Чоботи”, “Спасибі мамо”, “Емігрантка”, “Землепоклонник”,”Таємна вечеря”,”Монолог після зустрічі”, “Сторожа”, “ Я й досі ще товчусь...”вже самі по собі розкривають їхню суть, переживання ліричного героя, його роздуми над сенсом життя, утвердження загальнолюдських цінностей. Любителі поезії знайдуть у збірці багато інтимної та пейзажної лірики, вірші громадського звучання, присвячені гостропроблемним історичним подіям та сучасним пошукам свого “я” у розшарпаному незгодами суспільстві.


  Відразу хочу зазначити, що книга – надзвичайної сили таланту митця! Іванівська метафора зачаровує. Вміння поета по – особливому осмислити сталі вирази української мови і створити нові пожвавлюють образи його ліричних героїв. Авторське перетворення не змінює їхньої семантики, але набуває більшої образності. Адже, як відзначає Н.Д.Бабич: “Фразеологія мови – найбагатша скарбниця образних засобів оцінки моральних якостей людини”.

  Образна палітра віршів Володимира Іванціва відкриває перед читачами весь спектр вірувань українців і їхнє поклоніння землі, природі, сонцю, людині, добру і справедливості. Нікого, хто прочитає вірші В.Іванціва, вони не залишать байдужими, тому, що це зразки найвищої майстерності поета, біль і крик душі нерадивого сина, який щиро спокутує все життя гріхи молодості перед батьками. Книга – покаяння і книга – сповідь, книга – мрія і книга – спокута за усіх нас, грішних дітей.

  Весь творчий доробок поета, що ввійшов до книги, має єдину ідею – утвердити віру, надію і любов у серці читача.

  Т.Біла, зав. відділом методичної та бібліографічної роботи ЦБС.
  Замкова гора .-2007.-31 серпня.-С.7.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше