• “Молодість і весна”

       3 квітня у міській виставковій залі при бібліотеки №8 відкрилася виставка робіт молодих художників "Молодість і весна”, на якій представлені картини Вікторії Акіменко, Максима Алєбасова, Ані Андрєєвої, Миколи Барахтянського, Альони Бєлашової, Каті Бочкар, Максима Василенка, Ольги Василенко, Яни Василенко, Альони Весєлової, Лесі Гай, Алли Дудки, Олександра Іфанова, Анастасії Ключникової, Юлії Левчук, Анни Лисенко, Сергія Луценка, Тетяни Максимової, Аліни Мілейко, Оксани Пустовар, Крістіни Смєлової, Аліни Фенченко, Ольги Янчук, Альони Параца, Анастасії Сідненко, Вікторії Юріс.

      Начальник відділу культури і туризму Білоцерківської міської ради Петро Красножон привітав молодих авторів, висловив сподівання, що вони й надалі будуть прославляти Білу Церкву у своїй творчості  та запросив їх взяти участь у виставці картин до Дня міста. Методист виставкової зали Любов Михайлюк зазначила, що виставка "Молодість і весна” – спроба об`єднати молоді таланти, дати їм можливість представити свої роботи на глядацький загал і запропонувала, щоб ця виставка перетворилася на виставку-конкурс. Голова Київської обласної спілки художників України Олександр Дмитренко висловив свою думку про те, що ця виставка є гарним засобом для початківців перевірити себе, а член художньої ради Георгій Пономарьов назвав її "вінегретом”, але дуже смачним. Всі виступаючі  побажали молоді мати своє обличчя у мистецтві і продовжувати творити.
      Запрошуємо усіх бажаючих відвідати виставку "Молодість і весна”, яка діятиме до 25 квітня з 10-00 до 18-00 години за адресою вул. Леваневського, 55.

  Олена Бульда.


      Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше