• Свято, на якому оживали книги

         28 березня у Київському академічному обласному музично-драматичному театрі ім. П.Саксаганського відбулося урочисте закриття Всеукраїнського тижня дитячого читання. Серед учасників свята юних книголюбів були читачі-діти міських бібліотек та їхні батьки, вчителі загальноосвітніх шкіл міста. Присутні зустрілися з письменником Анатолієм Гаєм, який не тільки прочитав своє оповідання для дітей “Вужик”, а й провів бліц-вікторину за своєю книгою та нагородив п`ятикласницю Марту за активну участь і гарні відповіді.
        Молодий автор, журналіст Костянтин Климчук розповів про свої перші прочитані книги, про враження від відвідування бібліотеки та написання віршованої “Казки про козака Степана, його пригоди і кохання”, а учасники театральної студії гімназії №1 “Пролог” під керівництвом Тетяни Яковенко інсценізували уривок з казки. Четвертокласники, п`ятикласники та шестикласники переконалися, що книги можуть оживати у прочитанні їхніх авторів та в інсценівках їхніх товаришів. 

      Юні автори Бондаренко Настя, Огняннікова Катя, Сидоренко Катя, Марія-Лурдес Дегтяренко, Марина Дубовик, Аліна Антонюк,  які займаються у літературних студіях під керівництвом письменника і педагога Володимира Дідківського, прочитали свої власні вірші, В`ячеслав Малишко – етюд про “Олександрію”.
     До цієї події у бібліотеках ЦБС серед читачів-дітей проводився літературно-мистецький конкурс “Я люблю “Олександрію”, приурочений до 220-ліття дендропарку “Олександрія”. На конкурс було подано близько 60-ти робіт. Серед них 40 малюнків та 20 робіт різних літературних жанрів. Переможці Марина Жолудь, Катя Скороход, Надя Дума, Валерія Чорноусова, Гліб Яремчук, Аня Лисенко, Саша Сидорова, Аня Ярмола, Станіслав Поліщук, Аліна Панченко, Максим Литвинюк, Карина Толокольнікова, Артем Семьонов, Діана Джима, Дар`я Кожекіна, Марина Дубовик, Марія-Лурдес Дегтяренко, Олександр Безпечний, Катя Сидоренко, Аліна Антонюк, Єлизавета Лук`янець, В`ячеслав Малишко, Аліна Драбинко отримали дипломи і подарунки від в.о. директора ЦБС Раїси Григоренко.
         Найбільшим сюрпризом для всіх став подарунок від акторів театру – вистава “Бременські музиканти”.


  Тетяна Біла, ведуча заходу.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше