• “Ми любимо здоровий сміх”

          27 березня у Центральній бібліотеці для дітей відбувся ІІ міський конкурс на краще виконання гумористичних творів “Ми любимо здоровий сміх” серед школярів міста. Метою конкурсу юних гумористів є пропаганда класичної спадщини українського гумору та сатири, знайомство із кращими зразками творів письменників-краян.

         Журі, у складі заслуженого працівника культури Анатолія Кульчицького, письменників Віктора Євтушенка та Володимира Дідківського, визначило переможців серед дітей молодшого, середнього та старшого віку. Третє місце посіли Захар Максимов, Олександр Колонюк, Анастасія Петровська. Другими стали Марія Ковальова, Богдан Глевацький, Анастасія Сокол. На першому місті Анастасія Гальченко, Катерина Кшевінська та Марина Фурдецька. Гран-прі конкурсу виборов Володимир Бевза. Усі учасники конкурсу отримали заохочувальні призи від ЦБС, а переможці були нагороджені дипломами та подарунками.
           В.о. директора міської ЦБС Раїса Григоренко подякувала конкурсантам за гарні виступи та побажала їм подальших творчих успіхів. Методист ЦДБ Тамара Шпак провела огляд літератури біля книжкової виставки “Смійтеся на здоров`я”. Володимира Бевза та Анастасію Гальченко журі запросило виступити на Святі українського гумору, яке відбудеться 1 квітня в Будинку органної та камерної музики.

    Олена Бульда.
    Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше